Babá cucina

Náš příběh

Vítejte v naší italské pizzerii, kde tradice a skvělá chuť spojují své síly! Těší nás, že přinášíme do našeho menu italské lahůdky, postavené na tradičních recepturách a výrobních postupech.

Naše pizza je skvělým zástupcem italské kuchyně, a my si zakládáme na používání kvalitních surovin. V naší nabídce naleznete například ventricina salám, jehož intenzivní aroma a pikantní chuť dodají našim pizzám jedinečný charakter.

Dobré sýry jsou samozřejmě to nejlepší, co Itálie nabízí. Mozzarela di bufala, kterou používáme. Je známá svou krémovitou texturou a bohatým mléčným aroma. Pro ty, kteří si chtějí dopřát něco ještě výjimečnějšího, máme v nabídce i sýr Burrata. Tento sýr s nádivkou z Mozzarelly a smetany nabízí velký chuťový zážitek.

Naší předností jsou také tradiční neapolské pizzy, které připravujeme s láskou a pečeme v klasické peci na dřevo, abychom zachovali autentičnost chuti a konzistence těsta. Naše pizzy jsou vždy čerstvé, a plné italské vášně.

A co by to bylo za italskou restauraci bez výběru skvělých italských vín a grappy? Naše vinotéka nabízí široký výběr vína z různých regionů Itálie, aby vaše jídlo doplnilo ty správné tóny. A pokud toužíte po něčem tvrdším, naše kolekce grappy vás rozhodně potěší.

Zveme vás, abyste si užili italskou kulinářskou cestu ve stínu naší pizzy a vůně italských bylin. Buon appetito!